ZAPRASZAMY MIŁYCH KULTURALNYCH GOŚCI, KTÓRZY CHCĄ PRZYJEMNIE SPĘDZIĆ WOLNY CZAS W GRONIE RODZINY, PRZYJACIÓŁ, NAJBLIŻSZYCH.

Oferujemy naszym Gościom możliwość organizacji kameralnych uroczystości rodzinnych, imprez firmowych i spotkań okolicznościowych.

Dla szkolnych wycieczek w okresie marzec-czerwiec mamy specjalne oferty do uzgodnienia telefonicznie lub e-mail.

Dysponujemy uniwersalną salą wyposażoną w pełną zastawę stołową na około 40 osób. Sala wyposażona jest projektor HD, mikrofon, kolorofony, dostęp do telewizji cyfrowej, nagłośnienie, dostęp do internetu, aneks kuchenny. Dzięki jej przestronności nasi Klienci mogą w dowolny, wygodny dla siebie sposób konfigurować ustawienia sprzętów, a także zamówić odpowiednie do okoliczności menu.

Sala idealnie nadaje sie do przeprowadzania szkoleń, prezentacji firmowych, spotkań terapeutycznych lub zabaw grup szkolnych i studenckich. Sala wyposażona jest w stół do ping-ponga oraz stół bilardowy.

Dysponujemy ogrodem, kilkoma ogólnodostępnymi zadaszonymi miejscami do grillowania.

Dzięki wielkości naszego terenu jak i dobrej lokalizacji, na którym położony jest nasz obiekt, przebywający u nas rodzice z dziećmi mogą korzystać bezpiecznie z atrakcji placu zabaw wyposażonego w basen, huśtawki, zjeżdżalnie, trampolinę,piaskownicę,domek zabaw itp. Dzieci mogą bawić się swobodnie w zasięgu wzroku rodziców na bezpiecznym placu zabaw.

Zapewniamy duży grill z regulowaną wysokością rusztu, oraz zadaszone miejsce z kominkiem-grillem. To wygodne i miłe miejsca do wieczornych spotkań przy ogniu i czymś smakowitym do jedzenia i picia.

Na życzenie naszych Gości, w zależności od pory roku oraz pogody organizujemy:

Kuligi - latem na kołach, zimą na saniach - z pięknymi widokami oraz pieczeniem kiełbasy w urokliwej dzielnicy Ustroń-Dobka

Naukę jazdy konnej - przejażdżki dla dzieci.

Dla najmłodszych plac zabaw, piaskownica z zabawkami, basen dmuchany, zjeżdżalnie, trampolina, domek i inne zabawki -patrz zdjęcia

Dla niezmotoryzowanych po wcześniejszym uzgodnieniu odbiór z dworca PKP lub PKS i przejazd po ciekawych miejscach Ustronia, Wisły i okolic - współpraca taxi, bus, autokar.

Sauna czasowo nieczynna-przepraszamy, Sala bilardowo-konferencyjna może czasami być wynajęta na wyłączność.