ZAPRASZAMY MIŁYCH KULTURALNYCH GOŚCI, KTÓRZY CHCĄ PRZYJEMNIE SPĘDZIĆ WOLNY CZAS W GRONIE RODZINY, PRZYJACIÓŁ, NAJBLIŻSZYCH.

Oferujemy naszym Gościom możliwość organizacji kameralnych uroczystości rodzinnych, imprez firmowych i spotkań okolicznościowych.

Dla szkolnych wycieczek w okresie marzec-czerwiec mamy specjalne oferty do uzgodnienia telefonicznie lub e-mail.

Dysponujemy uniwersalną salą wyposażoną w pełną zastawę stołową na około 40 osób. Sala wyposażona jest projektor HD, mikrofon, kolorofony, dostęp do telewizji cyfrowej, nagłośnienie, dostęp do internetu, aneks kuchenny. Dzięki jej przestronności nasi Klienci mogą w dowolny, wygodny dla siebie sposób konfigurować ustawienia sprzętów, a także zamówić odpowiednie do okoliczności menu.

Sala idealnie nadaje sie do przeprowadzania szkoleń, prezentacji firmowych, spotkań terapeutycznych lub zabaw grup szkolnych i studenckich. Sala wyposażona jest w stół do ping-ponga oraz stół bilardowy.

Dysponujemy przestronnym ogrodem, bogato wyposażonym placem zabaw dla dzieci (bardzo bezpiecznym ze względu na oddalenie od jakiejkolwiek drogi), kilkoma ogólnodostępnymi zadaszonymi miejscami do grillowania.

Dzięki wielkości naszego terenu jak i dobrej lokalizacji, na którym położony jest nasz obiekt, przebywający u nas rodzice z dziećmi mogą korzystać bezpiecznie z atrakcji placu zabaw wyposażonego w basen, huśtawki, zjeżdżalnie, trampolinę,piaskownicę,domek zabaw itp. Dzieci mogą bawić się swobodnie w zasięgu wzroku rodziców na bezpiecznym placu zabaw.

Zapewniamy duży grill z regulowaną wysokością rusztu, oraz zadaszone miejsce z kominkiem-grillem. To wygodne i miłe miejsca do wieczornych spotkań przy ogniu i czymś smakowitym do jedzenia i picia.

Na życzenie naszych Gości, w zależności od pory roku oraz pogody organizujemy:

Kuligi - latem na kołach, zimą na saniach - z pięknymi widokami oraz pieczeniem kiełbasy w urokliwej dzielnicy Ustroń-Dobka

Naukę jazdy konnej - przejażdżki dla dzieci.

Dla najmłodszych plac zabaw, piaskownica z zabawkami, basen dmuchany, zjeżdżalnie, trampolina, domek i inne zabawki -patrz zdjęcia

Dla niezmotoryzowanych po wcześniejszym uzgodnieniu odbiór z dworca PKP lub PKS i przejazd po ciekawych miejscach Ustronia, Wisły i okolic - współpraca taxi, bus, autokar.

Sauna czasowo nieczynna-przepraszamy, Sala bilardowo-konferencyjna może czasami być wynajęta na wyłączność.
W pobliżu naszego obiektu można skorzystać z oferty jeździeckiej "Łaciatego Rancza" doskonała przygoda dla najmłodszych i dorosłych - www